Stjepan, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Biograd, 26.5.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 59254582

Stjepan

Chorvátsko » Severná Dalmácia » Biograd

, ApartmányStjepan

Termín:

26.5.2018 - 2.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:


205 € Príplatky v cenníku


Názov zájazdu podľa organizátora: Apartmány STJEPAN
Kategória hotela: ***
Popis
situované 70m od štrkovo pieskovej pláže, 100m od centra. Vyhľadávaná pláž Soline 750m.
Ubytovanie
1 x 2-lôžková izba s kúpeľňou, satelitná TV, bez balkóna, prvé poschodie, plocha cca 16 m2, výhľad na more
1 x štúdio S2 pre 2 osoby, obývačka s francúzskou posteľou, mini kuchyňa, kúpeľňa, SAT TV, kávovar, plocha cca 30 m2, prvé poschodie, bez balkóna
1 x štúdio S2+1 pre 2-3 osoby, obývačka s francúzskou posteľou a prístelkou, mini kuchyňa, kúpeľňa, SAT TV, kávovar, klimatizácia, plocha cca 30 m2, balkón cca 6 m2, prvé poschodie.
2x APT4: apartmán pre 4-6 osôb, dve spálne s prístelkou, obývačka, kuchyňa, jedáleň, satelitná TV, klimatizácia. Jeden apartmán sa nachádza na prízemí, asi 55 m2, terasa asi 20 m2. Druhý je na prvom poschodí, 55 m2, balkón s rozlohou 12 m2 s výhľadom na more.
Strava
Polpenzia v reštaurácií penziónu Anto, raňajky formou bufetu, večera výber z 5 menu.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpeniou/osoba

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK