Sorea Ľubovňa, Slovensko, Spišská Magura, 28.4.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 58787852

Sorea Ľubovňa

Slovensko » Spišská Magura

Stará Ľubovňa, Hotel starstarSorea Ľubovňa

Termín:

28.4.2018 - 1.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

4 dni

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:


110 € Príplatky v cenníku


Názov zájazdu podľa organizátora: Kúpeľný hotel Ľubovňa
Popis
Kategória: **
Ľubovnianske kúpele sú obkolesené Spišskou Magurou, 7 km od Starej Ľubovne
6 lyžiarskych vlekov priamo pri hoteli s celkovou dĺžkou zjazdových tratí 4600m rôznej náročnosti. Časť svahu je umelo zasnežovaná a osvetlená. V stredisku poskytuje služby lyžiarska škola, lyžiarska škôlka, požičovňa športových potrieb, ski servis a škola snowboardingu
Ubytovanie
izby s TV SAT, kúpeľňou, k dispozícií sú aj rodinné a bezbariérové izby.
Vybavenie
2 reštaurácie, 3 denné bary, kaviareň,komplexné liečebné a relaxačné procedúry, krytý bazén, solárium, sauna, masáže, fitnes, stolný tenis, biliard, požičovňa športových potrieb. Večerné garden party pri ohni, tanečné večierky.
Stravovanie
raňajky bufet, večera menu
Cena zahŕňa
ubytovanie s polpenziou na osobu v uvedenom termíne.
V cene je vstup do bazéna a fit centra, účasť na skupinových cvičeniach, Wifi.
Pri vianočnom a silvestrovskom pobyte je v cene aj slávnostná večera.

Termíny sú ilustračné, možnosť ľubovoľnej dĺžky pobytu.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK