Zájazdy ostatných CK
Výber krajiny a destinácie
Rozšírené vyhľadávanie
SAVK - Turecko - Turecká riviéra - Alanya - Kleopatra

SAVK

Turecko » Turecká riviéra » Alanya » Kleopatra

, Hotel starstarstarstar

LM


SAVK

Počet termínov:

2 termíny / 2 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia

Doprava:

letecky Budapešť

Počasie:Názov zájazdu podľa organizátora: SAVK HOTEL
Popis
Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 120 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 3 Km

Typ pláže: Piesočnato - kamienková

Vzdialenosť od pláže: 0m
Základné informácie
Tento 4* menší, príjemný a nedávno zrekonštruovaný hotel leží priamo na krásnej a obľúbenej Kleopatrinej pláži. V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou a barom, reštaurácia, výťah, internetový kútik za poplatok. Hosťom je k dispozícii bazén, pri bazéne je bar. Ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.
Poloha
Tento menší hotelový rezort je situovaný  v blízkosti centra známeho letoviska Alanya (pokojnenšia časť mesta), priamo na známej Kleopatrinej pláži. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 120 km.
Vybavenie izieb
Príjemné štandardné izby sú vybavené kúpeľňou s WC, klimatizáciou, fénom, Sat TV, telefónom, trezorom (za poplatok), minibarom (za poplatok), balkónom, WI-FI. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Pláž
Známa niekoľko km dlhá piesočnato-kamienková Kleopatrina pláž s pozvoľným vstupom do mora a širokou ponukou monitorizovaných aj nemonitorizovaných vodných športov sa nachádza priamo pred hotelom. Klientom sú k dispozícii lehátka a slnečníky (za poplatok). Osušky nie sú k dispozícii.
Strava
V hlavnej reštaurácii sa podávajú chutné jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Občerstvenie a osvieženie je pre hostí pripravené i v bare pri bazéne a v lobby bare.
Pre deti
Pre deti je určený detský bazénik.
Šport a zábava
Zdarma sú k dispozícii vonkajší bazén, fitness centrum,  stolný tenis, šach a šípky. Za poplatok sú basketbal, minifutbal, plážový volejbal, bowling. Spoplatnené sú všetky vodné športy na pláži.  
Wellness
Za poplatok sú masáže.   
Koncept
Hotel ponúka ubytovanie s polpenziou (raňajky, večere) formou otvoreného. Podrobný rozpis programu dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

   
Web
www.hotelsavk.com.tr

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...