Répce, Maďarsko, Západné Maďarsko, Bükfürdõ, 28.4.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 58829074


Répce

Termín:

28.4.2018 - 1.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

4 dni

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:


236 € Príplatky v cenníku


Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Hunguest RÉPCE
Popis
kategória ***
vedľa kúpeľného areálu Buk, hotel je prepojený s kúpeľmi vyhrievanou chodbou.
Vybavenie
kompletná rekonštrukcia v r. 2013, reštaurácia, lobby bar, wellnes ostrov – plavecký bazén, jacuzzi, sauna, detské ihrisko, gril, ping – pong, internet grátis.
Ubytovanie
2-lôžkové izby komfortne zariadené vo vyššom štandarde ako bývajú hotely 3*, s možnosťou 1 – 2 prísteliek, . K dispozícií sú aj bezbariérové izby
Stravovanie
raňajky a večere formou bufetov
Cena zahŕňa
ubytovanie s polpenziou, denný vstup do termálnych kúpeľov, wellnes ostrov. Minim. počet nocí 2.
Povinný príplatok: na mieste pobytová taxa 1,7€/os/noc

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK