Ilirija, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Biograd, 26.5.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 59188888

Ilirija

Chorvátsko » Severná Dalmácia » Biograd

Biograd na Moru, Hotel starstarstarstarIlirija

Termín:

26.5.2018 - 2.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:


110 € Príplatky v cenníku


Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel ILIRIJA
Popis
kategória ****
nástup denne, pobyt od 4 nocí
Hotel je situovaný pri hotelovej pláži - štrková a betónové plochy s pozvoľným vstupom do mora, piesočnatá pláž Soline vzdialená 400m. Centrum Biogradu 100m.
Vybavenie
Vybavenie: vonkajší bazén, reštaurácia, kaviareň, bar, zmenáreň, trezor, TV miestnosť, internetový kútik v lobby zdarma, terasa, wellness a beauty centrum, whirpool, fittnes, kaderníctvo, detský bazén. Slnečníky a ležadlá na pláži za poplatok. parkovanie za poplatok cca 6€/deň, pes za poplatok 20€/noc.
Ubytovanie
klimatizované 2-lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, minibarom, telefónom, fénom, trezorom. Izby comfort sú orientované na stranu park, superior na stranu more, premium sú s priamym výhľadom na more. Všetky izby majú Wi-Fi.
Stravovanie
Raňajky a večere formou bufetu, možnosť dokúpenia obedov formou bufetu
Šport a zábava
K dispozícií vonkajší bazén so sladkou vodou, vodnými efektmi, hydromasážou a detským bazénom. V blízkosti hotela tobogány, detské ihrisko, tenisové kurty, ihriská, vodné športy. Na terase každý večer tanečná zábava. Každý deň sú animačné aktivity.
Cena zahŕňa
ubytovanie s polpenziu na osobu/7nocí

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK