Apartmány Daniela, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Biograd, 26.5.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 59254566

Apartmány Daniela

Chorvátsko » Severná Dalmácia » Biograd

, Apartmány starstarstarApartmány Daniela

Termín:

26.5.2018 - 2.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:


220 € Príplatky v cenníku


Názov zájazdu podľa organizátora: Vila DANIELA
Popis
kategória ***
izby a apartmány s polpenziou
100 m od pláže, 200 m od centra
Vybavenie
WiFi zdarma, parkovisko pri dome.
Ubytovanie
Izba2 – 2-lôzková izba s kúpeľňou a terasou
APT 2+2+1: apartmán pre 4 osoby má 2-lôžkovú spálňu, obývačku s gaučom a prístelkou, kuchynskú časť, kúpeľňu, terasa, SAT TV.
APT4 +1 – dve samostatné spálne, piate lôžko v obývačke (za doplatok), kuchyňa, balkón,
TV SAT.
APT8+1 – tri samostatné spálne, obývačka s rozkladacím gaučom a 9. lôžkom (za doplatok), 3 kúpeľne, kuchyňa, balkón, TV SAT.
Strava
v penzióne Vista (70m) Raňajky formou bufetových stolov, večere – výber zo 6 menu.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpenziou/osoba

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK