Apartmány Bonaca, Chorvátsko, Južná Dalmácia, Klek, 5.9.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 58875631

Apartmány Bonaca

Chorvátsko » Južná Dalmácia » Klek

, Hotel starstarstarApartmány Bonaca

Termín:

5.9.2018 - 9.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:


190 € Príplatky v cenníku


Popis
kategória ***
160 m od peknej štrkovej pláže, obklopené mediteránskou vegetáciou, 100 m od centra mestečka Klek
Vybavenie
recepcia, TV miestnosť, internet, veľká zariadená letná kuchyňa s krbom, pri kuchyni trávnatá plocha pre deti - detské ihrisko so šmýkľavkami a hojdačkami. V recepcií trezor, fén, žehlička. V blízkosti tenisový kurt, minigolf, požičovňa vodných športov. Možnosť navštíviť mandarinkové plántáže majiteľov apartmánov, degustácia ich vín, olivového oleja. Strážené parkovisko 3€/noc, pes povolený 5€/noc. Na vyžiadanie možný pobyt od 4 nocí.
Ubytovanie
31 moderne vybavených apartmánov. Apartmány sú klimatizované (v cene) s TV SAT, veľkou chladničkou, kúpeľňou a terasou, WiFi grátis
APT 2+2 má samostatnú 2-lôžkovú spálňu a obývačku s rozkladacím gaučom, kuchynský a jedálenský kút. Možnosť 5. lôžka a detskej postielky.
APT 4 dve 2-lôžkové spálne, kuchynka. Len pre 4 osoby.
Stravovanie
možnosť polpenzie v susednej reštaurácií, servírovaná strava. Dospelý 98€, dieťa do 10r. 78€, platba na mieste pri ubytovaní.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie v apartmáne pre uvedený počet osôb

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK