Apartmány Bonaca, Chorvátsko, Južná Dalmácia, Klek, 5.9.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 58875631

Apartmány Bonaca

Chorvátsko » Južná Dalmácia » Klek

, Hotel starstarstarApartmány Bonaca

Termín:

5.9.2018 - 9.9.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:


190 € Príplatky v cenníku


Popis
kategória ***
160 m od peknej štrkovej pláže, obklopené mediteránskou vegetáciou, 100 m od centra mestečka Klek
Vybavenie
recepcia, TV miestnosť, internet, veľká zariadená letná kuchyňa s krbom, pri kuchyni trávnatá plocha pre deti - detské ihrisko so šmýkľavkami a hojdačkami. V recepcií trezor, fén, žehlička. V blízkosti tenisový kurt, minigolf, požičovňa vodných športov. Možnosť navštíviť mandarinkové plántáže majiteľov apartmánov, degustácia ich vín, olivového oleja. Strážené parkovisko 3€/noc, pes povolený 5€/noc. Na vyžiadanie možný pobyt od 4 nocí.
Ubytovanie
31 moderne vybavených apartmánov. Apartmány sú klimatizované (v cene) s TV SAT, veľkou chladničkou, kúpeľňou a terasou, WiFi grátis
APT 2+2 má samostatnú 2-lôžkovú spálňu a obývačku s rozkladacím gaučom, kuchynský a jedálenský kút. Možnosť 5. lôžka a detskej postielky.
APT 4 dve 2-lôžkové spálne, kuchynka. Len pre 4 osoby.
Stravovanie
možnosť polpenzie v susednej reštaurácií, servírovaná strava. Dospelý 98€, dieťa do 10r. 78€, platba na mieste pri ubytovaní.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie v apartmáne pre uvedený počet osôb

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK